صفحه اصلي
معرفي دايره المعارف
كوههاي ايران
گزارش برنامه ها
آرشيو عكس
عكس ماه
اخبار
فروشگاه آنلاين
گروه هاي كوهنوردي
پيش بيني وضع هوا
لينك هاي جالب

 

آزادکوه

توضيح :  قله 4370 متري آزادکوه، بي شک يکي از زيباترين قلل منفرد رشته کوه البرز مرکزي است. شکل هرمي و ديواره زيباي شمالي اين کوه از فراز بسياري از قلل مرتفع البرز قابل تشخيص است.
اين تصوير از نزديکي روستاي ناحيه در شرق آزادکوه و در يک صبح آفتابي در اواسط اسفند 82 گرفته شده است. گرچه معمولاً در اين موقع از سال، برف منطقه بيش از اين مقدار مي باشد.
عکاس :  محمد حاج ابوالفتح
حق چاپ :  قلمرو کوهستاني ايران - www.MountainZone.ir

انتخاب اندازه تصوير پس زمينه



دستور العمل اجرايي

براي سيستم عامل Windows

  1. ابتدا اندازه تصوير مناسب براي صفحه تصوير خود را تعيين نموده و در قسمت انتخاب اندازه تصوير پس زمينه اندازه مورد نظر خود را انتخاب کنيد.
  2. تصوير مورد نظر در يک پنجره جديد باز خواهد شد. در اين پنجره بر روي تصوير مورد نظر رفته و دکمه سمت راست Mouse را بفشاريد.
  3. گزينه SET AS WALLPAPER را انتخاب کنيد.

 

براي Apple Macintosh

  1. ابتدا اندازه تصوير مناسب براي صفحه تصوير خود را تعيين نموده و در قسمت انتخاب اندازه تصوير پس زمينه اندازه مورد نظر خود را انتخاب کنيد.
  2. تصوير مورد نظر در نمايشگر شما باز خواهد شد. اين تصوير را گرفته و با کمک Mouse خود بر روي Desktop بکشيد (Drag & Drop).
  3. از ميان گزينه هاي Apple در گوشه بالا و چپ صفحه نمايش خود ، گزينه CONTROL PANELS و پس از آن گزينه DESKTOP PICTURES ، و يا APPEARANCE را انتخاب نماييد. (در صورت مشاهده APPEARANCE در پنجره جديد ، گزينه DESKTOP را انتخاب کنيد.)
  4. در صورت لزوم ، از گزينه REMOVE PICTURE براي برداشتن تصوير پس زمينه قبلي استفاده کنيد.
  5. يکي از گزينه هاي SELECT PICTURE يا PLACE PICTURE را انتخاب نموده و پس از آن فايل مورد نظر را انتخاب کنيد.
  6. OK يا CHOOSE را انتخاب کنيد.
  7. نهايتاً گزينه SET DESKTOP را انتخاب نماييد.

 

استاندارد CSS