صفحه اصلي
معرفي دايره المعارف
كوههاي ايران
گزارش برنامه ها
آرشيو عكس
عكس ماه
اخبار
فروشگاه آنلاين
گروه هاي كوهنوردي
پيش بيني وضع هوا
لينك هاي جالب

 

 

با مراجعه به پايگاه اينترنتی www.mountain-forecast.com وضعيت آب وهوا را در بازه‌ی زمانی 6 روزه در بيش از 3300 کوه دنيا در محدوده‌های ارتفاعی مختلف مشاهده نماييد. جالب است بدانيد داده‌های هواشناسی برخی از قله‌های فلات ايران نیز در اين پايگاه در دسترس هستند.
اطلاعات مفيد راجع به شرايط آب و هوا در کوهستان توچال را به زبان فارسی می‌توانيد هر هفته اينجا مشاهده نماييد. اين اطلاعات چهارشنبه‌ی هر هفته روی پايگاه اينترنتی سازمان مديريت بحران شهر تهران قرار می‌گيرد و گويای شرايط جوی در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه‌ی همان هفته است.
پایگاه اینترنتی Havairan.comاولین پایگاه ایرانی اطلاع‌رسانی درباره ‌ی وضعیت آب و هوای شهرهای ایران می‌باشد. از طریق این پایگاه امکان اطلاع از پیش‌بینی 5 روزه‌ی وضعیت جوی 70 شهر ایران وجود دارد.
شما می توانيد پيش بينی وضع هوای 3 روز آينده کوه دماوند را در ارتفاع 4147 متري، ارتفاع 4909 متري و همچنين در قله (5671 متر)، در سايت snow-forecast.com ببينيد.
همچنين پيش بينی وضع هواي 3 روز آينده کوه توچال در ارتفاع های 1382 متري، 2897 متري و همچنين قله (3962 متر)، نيز در اين سايت درج شده است.
در صورتي که مايليد از پيش بينی وضع هواي 6 روز آينده مطلع شويد يا از سرويس های ديگر سايت فوق استفاده کنيد، به آدرس www.Snow-Forecast.com مراجعه کرده و در اين سايت عضو شويد.

پيش بينی وضع هوای 15 روز آينده به همراه نقشه های ماهواره ای وضعيت هوا و مطالب ديگر مرتبط با هواشناسی را مي توانيد در سايت AccuWeather.com بيابيد. همچنين فهرستی از شهرهای جهان، و پيش بينی وضع هوای آنها در اين سايت آمده است.

 


استاندارد CSS